דבר היו"ר

דבר היו"ר

שלום רב,

שפי – סוכנות הביטוח לענפי ההנדסה ואדריכלות
, הוקמה ע"י ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים בישראל כדי לתת מענה יעיל לצרכים הייחודיים בתחום ביטוח האחריות המקצועית של חברי הארגון בפרט, ולעוסקים בענף בכלל. 
 
כסוכנות ביטוח ייחודית, המתמחה בתחומה ומעניקה שירותיה למהנדסים ואדריכלים בלבד, שפי מייצגת את החלק הארי של המבוטחים בענפי ההנדסה והאדריכלות בארץ. כפועל יוצא מכך, אנו נהנים מיתרון מובנה בפעילות השוטפת מול החברה המבטחת איילון וכן, מכיסויים ייחודיים נוספים, אשר נרכשים על ידי שפי עבור מבוטחיה בלבד.

שפי מקיימת את פעילותה השוטפת באמצעות סוכנות ביטוח מקצועית, אמינה, ותיקה ומיומנת המתמחה, בין היתר, בביטוחים מקצועיים ונסמכת על נסיון רב שנים. הצוות עומד לרשותכם באמצעות גב מקצועי איתן, לצורך מתן מענה איכותי ב"זמן אמיתי" וקשובים לכל פניה והצעה לשיפורים.  
 
פוליסת שפי נכתבה על ידי בעלי סוכנות שפי ושלוחותיה והפכה ברבות השנים ל"תו איכות" מקצועי לעוסקים במתן שרותי הנדסה ואדריכלות. למרות שהפוליסה מוצעת ע"י חברת איילון לכל דורש, חשוב להדגיש כי, בהיותה של שפי בבעלות ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים, מובטחת זהות אינטרסים מוחלטת בין הסוכנות למבוטחיה ומתאפשר להעניק לציבור מבוטחי שפי "סל" הטבות ייחודי וחסר תקדים, אשר נרכש ומתעדכן, מעת לעת על-פי המגמות המתפתחות בענף הביטוח.
 
 
דירקטוריון שפי – סוכנות הביטוח לענפי ההנדסה ואדריכלות מקפיד על תכנון ופיקוח של הפעילות, על מנת לוודא כי איננו שוקטים על השמרים אלא ערים לצרכים העדכניים והייחודיים ביותר של ציבור המבוטחים. אתר אינטרנט זה, נועד לשרת את מבוטחינו ואת המתעניינים במתן מידע ומענה יעיל ולפיכך, כולי תקווה שתמצאו בו תועלת וענין.
 
שלכם,
 
מהנדס רוני שובל
יו"ר שפי